Vizitas pas odontologą – išgydoma baimė

pagal | 2016-04-15

Dantų gydymas su narkozeKiekvieno žmogaus dantys gali pasakyti apie jo požiūrį į save, blogus įpročius ir netgi gyvenimo būdą. Pageltę dantys gali reikšti, kad žmogus rūko, jų neprižiūri taip, kaip tai reikėtų daryti. Tam, kad dantys būtų estetiški ir tvarkingi, reikia jais rūpintis. Vienas iš priežiūros būdų – apsilankymas pas odontologą. Deja, tačiau dažnas bijo vizito pas odontologą ir jį vis atideda vėlesniam laikui. Kuo toliau atidedamas vizitas ir dantų tvarkymas, tuo dantys tampa labiau pažeisti, o jiems sutvarkyti prireikia ne tik laiko, bet ir pinigų.

Kodėl žmonės bijo vizito pas odontologą?

Skausmo baimė – šį faktą įvardina nemažai procentų žmonių, kurie bijo vizito pas odontologą. Daugeliui yra nemaloni pati procedūra, nepatinka kai kažkas lenda į burną, baimę kelia keisti įrankių garsai ir, žinoma, skausmas. Gera žinia ta, kad tobulėjant technologijoms, atsirado daug būdų numalšinti skausmą ir baimę, vienas iš jų – narkozė.

Dantų gydymas su narkoze

Dantų gydymas su narkoze atliekamas įvairaus amžiaus žmonėmis. Šį būdą renkasi tie, kurie bijo skausmo arba kuriems yra dentofobija (odontologų baimė). Dantų gydymas su narkoze yra patariamas jautriems pacientams, kurie nerimauja dėl dantims atliekamų procedūrų. Pilnosios narkozės metu žmogus visiškai nejaučia skausmo ir baimės, nes yra praradęs sąmonę. Dantų gydymas su narkoze padeda atsipalaiduoti ne tik pacientui, bet ir jį gydančiam odontologui. Gydytojas, žinodamas, kad pacientas nejaučia baimės ir skausmo, gali lengvai prieiti prie pačių jautriausių dantų vietų, jas sutvarkyti ir tai padaryti paprasčiau nei matant krūpčiojantį ir išsigandusiomis akimis į jį žiūrintį žmogų.

Dantų gydymas su narkoze – rinkitės šį gydymo būdą ir nebijokite vizito pas odontologą. Turėkite estetiškai atrodančius dantis ir šypsokitės dar plačiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.