cauvin
COLOR
cauvin1

OMEGA RŪGŠTYS, VITAMINAS E, VITAMINAS D, BETA KAROTENAS [ plačiau ]

SVEIKŲ PLAUKŲ GARANTAS – SAUGŪS PLAUKŲ DAŽAI [ plačiau ]

APIE ACTĄ MAISTUI IR VERMONTO DIETAI [ plačiau ]

Gaukite pasiūlymus
* El.paštas
Vardas 
Užsisakyti
 

Bręstančių pumpurų jėga odos gyvybei

Bręstančių pumpurų jėga odos gyvybei

PLACENTOR VEGETAL BRĘSTANČIŲ PUMPURŲ JĖGA ODOS GYVYBEI

Joks kitas simbolis taip neatskleidžia jaunystės gyvybingumo.kaip pavasarį bręstantis pumpuras. Ne veltui senuosiuose Ajurvedos mokslo traktatuose jaunystė, grožis siejami su bręstančiais augalų pumpurais ir žiedais.  

Pati nuostabiausia gėlių esencija - augalinė placenta arba gyvybės syvai iš bręstančių pumpurų. Augalinė placenta gaminama jaunų pumpurų branduoliuose ir naudojama bręstančiam vaisiui maitinti aktyvaus augimo laikotarpiu. Šiuo laikotarpiu žiedų maitinamasis skystis trykšte trykšta vertingomis medžiagomis - baltymais ir aminorūgštimis, vitaminais ir mikroelementais, todėl pasižymi ypatingu biologiniu aktyvumu. Dėl savo savybių fitoplacenta - tikra panacėja ir  plaukams. 

Mūsų odai kaip lepiam egzotiškam žiedui reikia daug drėgmės. Kai drėgmės nepakanka, sulėtėja regeneracija – t.y. ląstelių bei audinių atsinaujinimas. Dėl to dažnai girdime teiginį, kad išsausėjusi oda greičiau sensta. 
Augalų Placentos maitinamasis kokteilis turi išskirtinių drėkinamųjų bei regeneracinių savybių, todėl veiksmingai atstato pažeistą ir dehidratuotą odą.

Kosmetika PLACENTOR VEGETAL sukurta augalinės placentos pagrindu ir efektyviai

• aktyvina ląstelių atsinaujinimą ir deguonies pasisavinimo procesus 70%,
• skatina odos drėkinimą 30%,
• aktyvina odos baltymų - kolageno bei elastino - sintezę 40%;
• lygina smulkias raukšles, mažina gilių raukšlių gylį 10%.

EFEKTYVUMAS PATVIRTINTAS TYRIMAIS

Biocheminiais tyrimais įrodyta, kad augalinės placentos   ( dar vadinamos fitoplacenta, žaliąja placenta) biologinė sudėtis analogiška gyvūninės kilmės placentos sudėčiai, tačiau būtiniausių aminorūgščių, reikalingų ląstelių regeneracijai ir kolageno gamybai, jos sudėtyje yra dar  daugiau.

Liono miesto ligoninės Croix Roux Hospital dermatologijos skyriuje atlikti augalinės placentos efektyvumo tyrimai. Tyrimų dalyvės - brandaus amžiaus moterys su sausėjančia ir šerpetojančia oda. Tyrimų eigoje užfiksuotas ryškus odos būklės pagerėjimas. Be to, in vivo tyrimais išaiškinta, kad augalinę placentą optimaliai toleruoja žmogaus oda.   
Prancūzų kosmetika PLACENTOR VEGETAL  išsiskiria puikiomis jauninamosiomis savybėmis. 
Kiekvieno produkto sudėtyje esanti augalinė placenta padeda odai geriau pasisavinti deguonį, ko pasekoje  biologinis laikrodis pratęsia ląstelių ir odos jaunystę.
Visos  PLACENTOR VEGETAL  kosmetikos priemonės suaktyvina gyvybines medžiagų apykaitos funkcijas ląstelėse. Sukuria ilgalaikės drėgmės efektą, palaiko fiziologinį pH, lygina raukšles, padeda sumažinti randų, pigmentų, raudonio žymes, koreguoja strijų ir celiulito sukeltus odos trūkumus, palaiko intymių kūno vietų komfortą.Tuo pačiu efektyvumu veikiama galvos oda, plauko struktūra ir jo augimas.

Puikiai toleruoja net pati jautriausia oda !

Šioje kategorijoje nėra prekių.