Safyriniai breketai – kodėl verta juos rinktis?

pagal | 2015-09-29

Safyriniai breketai Yra iš ties mažai pasaulyje žmonių, kurie gimsta su nepriekaištingai baltais ir lygiais dantimis bei taisyklingu sąkandžiu. Tiems žmonėms, galima sakyti – pasisekė. Deja, bet sekasi anaiptol ne visiems, ir likę keliasdešimt procentų turi ne itin estetiškus dantis. O juk tikrai kiekvienas nori būti gražus ir turėti nuostabią šypseną. Tam, kad šią šypseną išgautų, žmonės užsideda ortodontinius aparatus.

Ortodontiniai aparatai yra dviejų rūšių – nuimami ir nenuimami. Nuimami ortodontiniai aparatai – plokštelės, o nenuimami – breketai. Mėgiamiausias žmonių pasirinkimas ir labiausiai rekomenduojamas gydytojų yra nenuimami ortodontiniai aparatai, su kuriais tiesinimas efektyvesnis ir dantys tampa lygesni per mažesnį laiko tarpą.

Breketų rūšys:

  • Metaliniai breketai;
  • Keramikiniai breketai;
  • Safyriniai breketai;
  • Beligatūriniai breketai;
  • Ir kita.

Šių visų nenuimamų ortodontinių aparatų privalumas yra vienas – greitas ir amžinas dantų ištiesinimas bei taisyklingo sąkandžio formavimas. Tačiau likę privalumai – individualūs kiekvienai breketų sistemai.

Metaliniai breketai – jau vien iš pavadinimo galima spręsti apie jų medžiagą. Šie breketai yra pagaminti iš metalo, taip pat yra metalo spalvos, tad vaizdas užsidėjus šią sistemą yra nelabai estetiškas. Metaliniai breketai – patys pigiausi, palyginus su kitais, tačiau labiausiai patvarūs, ne taip dažnai lūžta.

Keramikiniai breketai – šiek tiek brangesni už metalinius, tačiau nėra patys brangiausi. Jie yra baltos spalvos, mažesni, apvalesni, tad mažiau matomi.

Safyriniai breketai – tikras ortodontų šedevras. Safyriniai breketai yra skaidrūs lyg krištolas, todėl atspindi šviesą ir jų beveik nesimato. Safyrinių breketų sistemos yra vienos brangesnių, tačiau šią kainą verta mokėti dėl jų privalumų ir itin estetiškos išvaizdos visą gydymo laikotarpį.

Beligatūriniai breketai – atrodo estetiškai, tačiau prieš juos dedant, tenka išrauti keletą dantų tam, kad likę dantys tilptų burnos ertmėje. Su šiais breketais gydymas užtrunka trumpiau, nei su kitomis breketų sistemomis.

Kokius breketus pasirinkti padeda apsispręsti ortodontas pirmosios konsultacijos metu. Tačiau, jeigu norite atrodyti gražiai, estetiškai, dirbate darbą, kur dažnai tenka kalbėti ir nenorite, kad nenuimamas ortodontinis aparatas jus verstų jaustis nesmagiai – safyriniai breketai yra pats geriausias pasirinkimas dėl jų nematomumo ir nepriekaištingos išvaizdos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.