Plaukų slinkimas – sustabdomas procesas

pagal | 2016-04-20

Plaukų slinkimas vyramsDaugelis žmogaus kūno dalių gali daug pasakyti apie žmogaus mitybą, gyvenimo būdą ir įpročius. Pageltę dantys gali reikšti, kad žmogus rūko, ištinęs veidas, kad galbūt jisai vartoja per daug alkoholinių gėrimų, o ką gali pasakyti plaukai? Gražūs ir žvilgantys plaukai rodo, kad žmogus jais atitinkamai rūpinasi, maitina įvairiausiais aliejais ir neserga jokiomis ligomis. Plaukų slinkimas – problema, kurią reikia spręsti kuo skubiau. Šis plaukų slinkimo procesas yra sustabdomas, svarbiausia skirti tam daug dėmesio ir laiko.

Plaukų slinkimas vyrams

Tikriausiai dažnas savo aplinkoje pastebi, kad nuo plaukų slinkimo kenčia ne tik moterys, bet ir vyrai. Yra iš ties nemažai priežasčių lemiančių šio proceso atsiradimą. Daugelis mano, kad plaukų slinkimas vyrams pasireiškia tik dėl genų, tačiau yra tikrai daug priežasčių, kurios turi įtakos jo atsiradimui, o kartais aiškaus atsakymo reikia ieškoti ne vienam ,bet su gydytojo pagalba.

Priežastys, lemiančios plaukų slinkimą vyrams:

  • Plaukų slinkimas vyrams pasireiškia tada, kai jie dažnai plaukus rišasi plaukų guma. Aukštai sušukuoti plaukai – naujas mados klyksmas, populiarėjantis vyrų tarpe. Einant gatve tikrai dažnai galima pamatyti vyrus, susirišusius ar susipynusius plaukus, susisukusius juos į kuodą. Nors šios šukuosenos yra madingos, vis dėlto kenkia plaukams, juos silpnina ir jie pradeda kristi.
  • Paveldimumas. Plaukų slinkimas vyrams gali atsirasti dėl genų, kuriuos jisai perėmė iš tėvo, senelio ar prosenelio.
  • Skydliaukės problemos. Skydliaukė yra atsakinga už hormonų gamybą, o sutrikus jos veiklai ir žmogui pakankamai negaunant reikiamų hormonų, plaukai pradedi skilinėti ir slinkti.
  • Stresas. Tai iš ties rimta priežastis, dėl kurios pasireiškia ne viena liga, kamuojanti žmones. Mokslininkai nustatė, kad pasikeitęs gyvenimo tempas, nuolatinės stresinės situacijos, įtampa ir nervingumas turi įtakos plaukų susilpnėjimui ir jų slinkimui.
  • Vaistai. Įvairių vaistų vartojimas gali susilpninti organizmą, dėl šios priežasties jisai netenka daug vitaminų ir mineralų, dėl kurių stokos gali atsirasti plaukų slinkimas.

Šios ir kitos priežastis turi įtakos plaukų slinkimui. Jam prasidėjus, būtina kuo skubiau kreiptis pagalbos į gydytojus ir ieškoti priežasčių, dėl kurių atsirado šis procesas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.