Lėtaeigės sulčiaspaudės – kurią pasirinkti?

pagal | 2016-05-23

Lėtaeigė sulčiaspaudėSulčiaspaudės – tikros pagalbininkės kiekvienos moters virtuvėje. Kodėl? Iš vaisių ir daržovių žmonės gauna iš ties didelę naudą, gauna daug vitaminų ir maistinių medžiagų, reikalingų organizmo stiprinimui, regėjimo gerinimui, kaulams ir kitiems organams, nervų sistemos stiprinimui. Tačiau, faktas yra tas, kad dažnas patingi suvalgyti vaisių ar daržovę arba netgi neatranda tam laiko. Tad, ką daryti? Lėtaeigė sulčiaspaudė gali padėti šiuo klausimu. Žmogus, išsispaudęs sultis, jas gerti gali nebūtinai namuose, bet ir darbe, universitete, mokykloje ar netgi eidamas gatve, todėl atlikdamas kasdieninius savo gyvenimo darbus, jisai tuo pačiu metu stiprėja ir stiprina savo kūną.

Lėtaeigė sulčiaspaudė

Lėtaeigės sulčiaspaudės greitai ir patikimai aprūpina žmogaus organizmą jam reikalingomis medžiagomis. Kiekvienas gali išsirinkti labiausiai jo poreikius atitinkantį įrenginį iš išties nemažo sulčiaspaudžių asortimento, kurį pateikia dažna buitinę techniką parduodanti įmonė. Funkcionalios sulčiaspaudės kiekvienam  suteikia galimybę mėgautis skaniomis, o svarbiausia, šviežiomis sultimis kiekvieną dieną. Tačiau kyla klausimas – kokią sulčiaspaudę pasirinkti?

  1. Rankinė sulčiaspaudė. Rankines sulčiaspaudes dažniausiai renkasi žmonės, kurie nori sultis spausti iš želmenų ir kitų žolelių, taip pat iš vaisių. Šios sulčiaspaudės nenaudoja elektros energijos, tik žmogaus jėgą, todėl žmogus pats, norėdamas išgauti sultis iš jam reikiamų produktų, naudoja savo rankas. Rankinę sulčiaspaudę yra labai paprasta ir lengva plauti, jinai labai greitai ir paprastai išsiardo bei vėl susideda.
  1. Išcentrinė sulčiaspaudė. Išcentrinės sulčiaspaudės vis dar pačios populiariausios sulčiaspaudės rinkoje, o jų naudojimo principas pagrįstas išcentrinės jėgos panaudojimu. Kodėl jos tokios populiarios? Atsakymas paprastas: greitai išgaunamos sultys. Nors su šiomis sulčiaspaudėmis išspaudžiamos sultys ir turi mažiau vitaminų, o jų garsas yra didelis, vis dėlto viską atperka greitis – sulčiaspaudė labai greitai išspaudžia sultis.
  1. Vieno sraigto lėtaeigė sulčiaspaudė. Vieno sraigto lėtaeigę sulčiaspaudę renkasi žmonės, kurie mėgsta praktiškumą. Ši lėtaeigė sulčiaspaudė yra vienodai skirta spausti sultis tiek iš vaisių, tiek iš daržovių, tiek iš želmenų, o jos plovimas paprastas ir greitas. Iš jų išgaunamų sulčių kokybė yra labai gera, kadangi sultyse išlieka visi vitaminai ir žmogaus organizmui reikalingi fermentai.
  1. Dviejų sraigtų lėtaeigė sulčiaspaudė. Ši lėtaeigė sulčiaspaudė reikalinga žmonėms, kurie kelia pačius aukščiausius reikalavimus ir nori, kad sultys būtų kokybiškos, o jose išliktų visi reikalingi vitaminai. Šios sulčiaspaudės šimtu procentų išgauna reikalingas medžiagas greitai, išspaudžia iš maisto produktų sultis iki paskutinio lašo.

Kurią sulčiaspaudę pasirinkti – kiekvieno žmogaus individualus reikalas. Svarbiausia prieš perkant pasidomėti plačiau ir įsigyti pačią tinkamiausią bei geriausią.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.