Kokia yra estetinio plombavimo trukmė?

pagal | 2015-10-29

Estetinio plombavimo trukmėEstetinis plombavimas – tai prarastų danties audinių rekonstravimas. Taip pat estetinio plombavimo metu yra atstatoma danties ar dantų forma, dantys tampa baltesni, pasikeičia dantų funkcija.

Kada rekomenduojama atlikti estetinį plombavimą?

  1. Kai dantis (dantys) – nuskilęs arba įtrūkęs.
  2. Kai dantis yra stipriai pakeitęs spalvą. Taip gali įvykti dėl nuolatinio kofeino vartojimo bei rūkymo.
  3. Matomas tarpas tarp dantų.
  4. Norint atstatyti pasisukusius dantis.
  5. Kai dantys yra stipriai nusidėvėję.

Kokia yra estetinio plombavimo trukmė?

Estetinio plombavimo trukmė nėra ilga. Tačiau, prieš šią procedūra yra rekomenduojama atlikti įvairias kitas procedūras, kurios užima laiko:

  • Profesionalią burnos higieną;
  • Susitvarkyti karieso apimtus dantis.

Estetinio plombavimo trukmė priklauso nuo to, kiek dantų norite atkurti. Taip pat ar situacija yra sudėtinga bei komplikuota. Maždaug 4 – 6 dantų restauravimas užima daugiausiai 7 valandas. Dažniausiai tai atliekama vieno vizito metu, todėl estetiniam plombavimui tereikia skirti vieną dieną. Odontologijos klinikos tam, kad laikas neprailgtų, uždeda pacientui video akinius, su kuriais jis žiūri filmus ir tokiu būdu estetinis plombavimas neprailgsta.

Estetinio plombavimo kaina

Estetinis plombavimas yra pigesnis pasirinkimo variantas nei dantų protezavimas. Kaina priklauso nuo to, kurioje klinikoje gydotės. Tačiau, dažnai galima rasti, kad priekinių dantų restauravimas prasideda nuo 50 eurų.

Estetinis plombavimas yra iš ties gera atmaina ortodontiniam gydymui, kurį dažniausiai odontologai ir siūlo. Tačiau, nepasirinkus ortodontinio gydymo, estetinis plombavimas – geriausias būdas turėti estetišką, sveiką ir nepriekaištingą šypseną.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.