Keramikinių breketų kaina. Ar verta mokėti?

pagal | 2015-09-29

keramikinių breketų kainaOrotodontinis gydymas – atliekamas tiems žmonėms, kurių blogas sąkandis, taip pat kreivų dantų savininkams. Gydant ortodontiškai yra naudojami išimami ortodontiniai aparatai, t.y. plokštelės, ir taip pat neišimami ortodontiniai aparatai – breketai.

Breketai yra įvairiausių rūšių, todėl dažnam gali kilti klausimas: kokius breketus pasirinkti? Dažniausiai, kurie breketai yra tinkamiausi žmogaus dantims nustato ortodontas konsultacijos metu ir tik pasitaręs su pacientu juos įdeda. Tačiau įmanomas ir toks gydymo būdas, kad žmogus, kuris supranta daugiau apie breketus ir jų sistemas, pats išsirenka kurios breketų rūšies nori. Tam, kad būtų lengviau išsirinkti, ortodontai aprašo kiekvienų breketų privalumus.

Metaliniai breketai. Senais laikais šie breketai buvo patys madingiausi. Metalinių breketų kaina yra pati mažiausia, lyginant su kitomis rūšimis. Taip pat nustatyta, kad šie breketai labiausiai gali pakenkti dantims, kadangi pažeidžia emalį. Tačiau, su jais gydymo laikotarpis yra trumpesnis, jie beveik nelūžinėja. Estetiška išvaizda? Tikrai ne. Metalinių breketų sistemos atrodo prasčiau nei kitos.

Keramikiniai breketai. Keramikiniai breketai – tikra ortodontinio gydymo sensacija. Tai breketų sistema, kuri yra iš ties populiari XXI – ajame amžiuje. Keramikinių breketų kaina – solidesnė, žinoma, už kokybę reikia mokėti. Keramikinių breketų kaina yra tikrai didesnė nei metalinių, tačiau tai tikrai nėra pats brangiausias variantas. Keramikiniai breketai pasižymi ypač estetiška išvaizda, kadangi yra permatomi. Šie breketai susilieja su dantų spalva, todėl yra beveik nepastebimi. Taip pat keramikinius breketus lengviau nuimti, nes ne taip skauda, nes nuiminėjant breketas lūžta į dvi dalis.

Ne paslaptis, kad žmonės tikrai viską stengiasi daryti kuo apsukriau ir, žinoma, pigiau. Ortodontai paskutiniu metu siūlo mix‘ines breketų sistemas. Tai yra metaliniai breketai sumaišyti su keramikiniais. Kadangi keramikinių breketų kaina yra didesnė, palyginus su metalinių, tačiau padarius kombinuotą breketų variantą, yra įmanoma ganėtinai pigiau išsisukti, nei dedant vien keramikinius breketus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.