Estetinis plombavimas: viskas, ką reikia žinoti apie paslaugos trukmę

pagal | 2016-06-06

Estetinis plombavimasEstetinis plombavimas yra viena iš daugelio paslaugų, kurią verta rinktis tuo atveju, jei norite puikiai atrodančios šypsenos. Daug svarbių dalykų būtina pasakyti apie šią paslaugą, o vienas iš jų yra trukmė. Taigi, ką reikia žinoti estetinio plombavimo trukmę?  Netrukus pateiksime pačią svarbiausią informaciją, o prieš tai akcentuosime, jog informacija apie estetinio plombavimo trukmę bus pateikta įvairiais aspektais.

Bene pats svarbiausias apsektas yra šios paslaugos trukmės aspektas yra toks: kaip ilgai trunka estetinio plombavimo procedūra? Dėmesį verta atkreipti į tai, jog tikslią trukmę įvardinti sunku, kadangi viskas priklauso nuo konkrečios situacijos  –  dantų būklės, tačiau paprastai per vieną vizitą, kurio trukmė siekia 2 – 3 valandas, yra užplombuojami 1 – 3 dantys. Na, o, kiek tokių vizitų reikės, priklausys nuo to, kiek turite dantų, kuriems reikia estetinio plombavimo. Kitaip sakant, jau po vieno vizito odontologijos klinikoje jau galite džiaugtis matomais rezultatais ir gėrėtis pavydą keliančia šypsena.

Vis dėlto, kuomet kalbame apie estetinio plombavimo trukmę, į šią temą, yra būtina atsižvelgti ir dar kitu aspektu – svarbu išsiaiškinti, kaip ilgai galėsite džiaugtis tobula dantų būkle po estetinio plombavimo. Belieka tik pridurti, jog puikios dantų būklės trukmė iš tiesų yra netrumpa – dantys tokiai išvaizdą gali išlaikyti net 9 – 11 metų. Nuolat tobulėjant medžiagoms, ši trukmė gali ir dar prasitęsti. Tiesa, svarbu akcentuoti ir tai, jog daug kas priklauso ir nuo jūsų pačių – tiek metų dantys tarnaus tuo atveju, jei juos tinkamai prižiūrėsite. Taigi, belieka tik nepamiršti pasidomėti, kaip dantys turi būti prižiūrimi prie šios procedūros.

Na,  o pabaigai belieka tik paminėti ir dar vieną su trukme susijusią detalę: estetinis plombavimas  nėra ta paslauga, kuri gali būti suteikta be išankstinės registracijos. Todėl tokius vizitus reikėtų planuoti gerokai iš anksto. Taigi, belieka tik pridurti, kad būtent dėl šio fakto, laiko trukmė, kol turėsite puikiai atrodančius dantis, gali dar labiau pailgėti  – nuo registracijos iki pirmojo vizito gali praeiti net 2 – 3 savaitės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.