Elipsinių treniruoklių nauda

pagal | 2016-06-14

Elipsinis treniruoklisElipsinis treniruoklis, dar kitaip vadinamas slidėmis, skirtas kardio treniruotėms. Jisai turi iš ties nemažai privalumų, o juo sportuojant nauda yra tikrai didelė. Elipsinius treniruoklius renkasi žmonės, kurie neturi laiko arba pinigų sportuoti sporto klube, jie skirti tiek moterims, tiek ir vyrams.

Kiekvienas, sportuodamas ant elipsinių treniruoklių, gali keisti mankštos intensyvumą, žingsnių ilgį ir netgi nuolydį. Sportuojant šiuo treniruokliu sportuoja iš ties nemažai žmogaus kūno raumenų, todėl rankos ir kojos po kurio laiko tampa stangrios ir tvirtos.

Elipsinio treniruoklio nauda:

  • stiprinami žmogaus kūno raumenys;
  • stiprinama širdis;
  • stiprinamos kraujagyslės;
  • stiprinama kvėpavimo sistema;
  • juo sportuojant reikia mažiau jėgų nei bėgiojant lauke;
  • juo sportuojant deginamos kalorijos;
  • jo veikimo garsas yra mažesnis nei bėgimo takelio;
  • labai naudingas žmonėms, kurie turi antsvorio, kadangi juo sportuojant svoris metamas labai greitai;
  • elipsinis treniruoklis yra tinkamas  norint nugalėti lėtinį nuovargį ir įgauti teigiamų emocijų.

Žinoma, reikėtų pridurti, kad elipsinis treniruoklis yra ne tik naudingas, bet ir turi kelis trūkumus. Pirmasis trūkumas yra tas, kad elipsinis treniruoklis nuo bėgimo takelio skiriasi tuo, kad žmogus turi būti nuolatos motyvuotas, nes šis treniruoklis neskatina judėjimo proceso, priešingai negu bėgimo takelis. Jeigu stovėsite ant elipsinio treniruoklio, svajosite ir sportuodami neįdėsite pastangų, gerų rezultatų galite net nesitikėti. Antrasis trūkumas, kurį būtų galima įvardinti – elipsinis treniruoklis tikrai neparuošia aukšto intensyvumo treniruotėms. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad sportuojant šio tipo treniruokliu ir sugalvojus pradėti bėgioti, tai padaryti bus lygiai taip pat sunku, kaip ir darant pirmą kartą.

Nepamirškite, kad net ir nuolatos sportuodami elipsiniu treniruokliu, privalote derinti mitybą. Tinkamai sureguliuota mityba ir sportas suteikia daugiau jėgų, žmogus jaučiasi pasitikintis savimi, yra sveikas, o jo kūnas nuolatos tobulėja. Kiekvienas žmogus, įdėjęs pakankamai pastangų ir noro, gali drąsiai pasikeisti ir likti patenkintas rezultatais visą gyvenimą.

Elipsiniai ir kito tipo treniruokliai yra parduodami įvairiose internetinėse parduotuvėse, taip pat sporto prekių parduotuvėse. Jų kaina yra nemaža, tačiau viską apgalvojus, tikrai labiau apsimoka pirkti elipsinį treniruoklį, kuris tarnaus jums visą gyvenimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.