Dantų laminatės: gamyba ir pritaikymas

pagal | 2017-05-13

dantų laminatėsNorite džiaugtis patrauklia, sveika ir spindinčia šypsena? Vienas optimaliausių sprendimų – dantų laminatės, dengiančios matomą danties paviršių. Odontologai teigia, kad laminavimo procedūra – itin greitas, saugus ir estetiškas sprendimas norimam šypsenos efektui kurti, tuo pačiu tausojantis natūralius danties audinius. Kad būtumėte tikri rezultatu ir procedūros ilgaamžiškumu, rinkitės patikimą odontologijos kliniką ir ilgametę patirtį turintį specialistą, kuris atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti geriausią sprendimą.

Laminačių privalumai

Atsižvelgiant į konkretaus asmens anatomiją, pacientams be standartinių laminačių gaminamos ir individualios, konkrečiam žmogui pritaikytos dantų laminatės, naudojamos tiek priekiniams, tiek krūminiams dantims. Lyginant šią procedūrą su estetiniu plombavimu, išskiriamas laminačių ilgaamžiškumas – dantų nereikia kasmet poliruoti, kadangi bemetalė keramika nekeičia spalvos. Be to, aukštos kokybės keramika yra kur kas stipresnė už įprastas plombines medžiagas. Svarbu paminėti ir estetiką – bendraudami su profesionalais, būsite tikri procedūros kokybe, todėl laminuoti dantys atrodys identiški natūraliems, t. y. būsite tikri, kad aplinkiniai manys, jog skaisti jūsų šypsena yra natūrali gamtos dovana.

Laminavimo procedūros eiga

Dantų laminavimas yra optimalus sprendimas, esant pažeistiems dantims. Kadangi porcelianas yra tvirta ir dėvėjimuisi atspari medžiaga, dantys bus atsparesni dilimui ir nuskilimui. Procedūros metu speciali danties formos plokštelė yra tvirtinama ant vieno ar kelių dantų paviršiaus. Natūralaus danties emalis yra nušlifuojamas (šlifavimo storis priklauso nuo konkrečios situacijos ir dantų būklės) ir pakeičiamas laminate. Siekiant vizualinio išbaigtumo, atidžiai renkama laminatės forma ir spalva. Tinkamai atlikta procedūra užtikrina, kad laminuoto danties nebus galima atskirti nuo natūralaus.

Individualus pasirinkimas konkrečiu atveju

Laminačių gamybai naudojama aukštos kokybės presuota keramika-porcelianas. Nors galima rinktis ir standartines laminates, paprastai pasirenkamos individualios gamybos laminatės, atitinkančios konkrečius klientų pageidavimus. Individualios laminatės yra kur kas lengviau pritaikomos, be to, leidžia išsaugoti maksimalų sveiko danties audinį. Standartinės laminatės kainuoja mažiau, tačiau galutinis rezultatas visuomet bus prastesnis nei individualiu atveju. Dėl optimaliausio varianto patars jūsų pasirinktas odontologas Vilniuje. Nepamirškite, kad investicijos į šypseną gali iš esmės pakeisti jūsų socialinį gyvenimą, skatinti pasitikėjimą savimi, suteikti daugiau drąsos ir ryžto siekti užsibrėžtų tikslų. Dėl šios priežasties investicijų dantų sveikatai ir estetikai gailėti nereikėtų – nusipelnėte pamilti savo šypseną iš naujo!

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.