Dantų balinimas pieštuku – paprastas ir greitas būdas išbalinti dantis

pagal | 2017-05-22

dantų balinimasTurbūt kiekvienas sutiks, kad lygūs, balti dantys bei akinanti šypsena – vienas svarbiausių  išvaizdos atributų. Deja, kasdien dantys yra veikiami dažančių produktų – kavos, juodosios arbatos, ryškiaspalvių daržovių ar vaisių, todėl su laiku jie pradeda tamsėti. Kaip atstatyti prarastą dantų baltumą ir vėl džiaugtis akinančia šypsena? Vienas iš būdų – balinti dantis balinamuoju pieštuku.

Balinamasis dantų pieštukas – kas tai?

Dantų balinimas – populiari procedūra. Parduotuvių lentynose galima rasti platų įvairių dantų pieštukų pasirinkimą, padedančių paprastai, greitai bei efektyviai išbalinti patamsėjusius dantis. Balinamuoju dantų pieštuku procedūrą galėsite atlikti tiesiog namuose! Tai puikus sprendimas užimtiems ar nuolat skubantiems žmonėms, kurie siekia greito, bet stabilaus rezultato. Dantų balinimo pieštuku naudotis paprasta – tereikia juo ištepti dantis bei palaukti, kol veikliosios medžiagos atliks savo darbą. Tokią procedūrą pakanka atlikti dukart per dieną 14 dienų. Štai ir viskas!

Balinimo dantų pieštuku pliusai

  • Padeda pašalinti ant dantų esančias dėmeles.
  • Balinimo procedūra trunka vos 20–30 minučių.
  • Paprastas naudojimasis – užtepk, luktelk ir nuskalauk!
  • Galima balinti kiekvieną dantį atskirai – puikus sprendimas tiems, kurių dantys yra nevienodo atspalvio (pvz., iltiniai dantys labiau pageltę).
  • Dantų pieštuku galima pakeisti dantų spalvą 3–4 tonais.

Dantų balinimo pieštuku minusai

  • Daugumoje dantų balinimo pieštukų sudėtyje yra karbamido peroksido, kuris pavojingas dantų emaliui.
  • Naudojant ilgą laiką, kai kurių gamintojų dantų pieštukai gali sukelti dantų jautrumą.
  • Svarbu turėti omenyje, kad dantų balinimo pieštukai negali būti naudojami ant sugedusių dantų.

„Oralgen NuPearl“ – balinamasis dantų  pieštukas be peroksido

Baltesnei šypsenai Klipshop.lt specialistai rekomenduoja rinktis tokius dantų pieštukus, kuriuose nėra emalį pažeidžiančio kerbamido peroksido. Puikus pasirinkimas – „Oralgen NuPearl“ balinamasis pieštukas. Jis savo sudėtyje neturi peroksido, todėl nepažeidžia emalio ir nesukelia dantų jautrumo. Išskirtinis pieštuko šepetėlis specialiai sukurtas tam, kad būtų galima tikslingai balinti problemines vietas ir dėmes, o šypsena tikrai švytėtų. Naudotis „Oralgen NuPearl“  pieštuku paprasta kaip dukart du –  pakanka užtepti gelį ant matomų dantų paviršių, šypsotis 30 sekundžių, o po 25 minučių gelį nuskalauti. Pašviesinti dantis ir džiaugtis akinančia šypsena taip paprasta! Pasipuoškite balta šypsena ir Jūs!

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.