Botulino injekcijos procedūros – lygus ir jaunas veidas

pagal | 2015-10-28

Botulino injekcijos procedūrosVeidas – mūsų amžiaus atspindys. Jame matosi visos mūsų kadaise patirtos emocijos, stresas ar laimė. Kiekvieną kartą ką nors jausdami, darome įvairias mimikas, pavyzdžiui, suraukiame kaktą, nusišypsome, patempiame lūpas, įtemptai galvojame – būtent dėl šių ir panašių mimikų ant mūsų veido formuojasi raukšlės, kurios ir išduoda nugyventus metus.

Raukšlės kas metai vis gilėja, veidas praranda kadaise jaunystėje turėtą skaistumą – nei vienas nejaunėjame. Tačiau, šiuolaikinių technologijų dėka, žmogui yra suteikta galimybė nors ir nejaunėti, bet paslėpti raukšles, taip sakant, paslėpti savo vyresnį amžių.

Tai galima padaryti chirurginiu būdu – patempiant veido odą, o taip pat ir nechirurginiu – botulino injekcijomis.

Botulino injekcijos procedūros – visame pasaulyje išpopuliarėjęs būdas, paslepiantis veido nelygumus ir raukšles. Tai estetinis būdas, kuriuo naudojasi ne tik moterys, tačiau ir vyrai.

Galbūt esate girdėję, kad botulino toksino injekcijos gali ateityje pakenkti nervų sistemai, tačiau tai mitas. Šį mitą galimą pagrįsti faktu, kad botulino injekcijos procedūros yra naudojamos ne tik tam, kad išlygintų odą, tačiau ir gydant tam tikras ligas. Pavyzdžiui, distonijoms, raumenų spazmams, migrenai gydyti. Būtent šis faktas reiškia, kad botulino injekcijos procedūros – pagalbinis ir tikrai nekenkiantis būdas vėl atrodyti jaunai.

Tai, ką reikia žinoti po botulino injekcijos procedūros:

  1. Tos vietos, kur buvo suleidžiama injekcija – parausta, tačiau šis paraudimas praeina po 20 min.
  2. Botulinas pradeda veikti po maždaug 3 – 4 parų.
  3. Raukšlių išlyginimo efektas trunka 4 – 6 mėnesius.
  4. Praėjus išlyginimo efektui, botulino toksino injekcijas rekomenduojama kartoti.
  5. Po procedūros 4 valandas gulėti – draudžiama.

Yra ir daugiau punktų, kuriuos būtina žinoti po botulino injekcijos procedūros, tačiau šiuos punktus pasako gydytojai, kurie ir atlieka injekcijas. Jeigu vis dėlto kyla klausimų, būtina pasikonsultuoti su savo daktaru ir paklausti visko, kas domina tam, kad būtų ramiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.