Beligatūriniai breketai – optimalus pasirinkimas

pagal | 2015-10-27

Beligatūriniai breketaiGraži ir estetiška šypsena – kiekvieno žmogaus svajonė. Tačiau, tam, kad šią šypseną turėtume, reikia pasistengti: rūpintis savo burnos higiena kiekvieną dieną, nuo pat vaikystės. Deja, tačiau ne visada genetika būna palanki ir dažnas žmogus net ir besirūpindamas dantimis negali jų turėti tiesių. Tam, kad dantys taptų tiesūs yra naudojami ortodontiniai aparatai.

Ortodontiniai aparatai yra pats geriausias pasirinkimas, norintiems tiesių dantų. Šie ortodontiniai aparatai yra dviejų rūšių: nuimami ir nenuimami. Nuimamiems ortodontiniam aparatams yra priskiriamos plokštelės, o nenuimamiems – breketai. Dažniausiai ortodontai siūlo breketus vien dėl to, nes su jais dantų tiesinimas yra greitesnis ir patogesnis.

Breketai yra skiriami į keletą rūšių:

  • Metaliniai breketai;
  • Keramikiniai breketai;
  • Beligatūriniai breketai;
  • Ir kita.

Metaliniai breketai

Metalinių breketų sistemos yra pačios pigiausios, lyginant su kitais breketais. Nors ir pigūs, tačiau su šiais breketais gydymo laikotarpis yra trumpesnis nei su kitais. Metaliniai breketai yra didesni ir nesudaro estetiško vaizdo burnoje, kadangi yra gaminami iš metalo.

Keramikiniai breketai

Šie breketai yra žymiai mažiau pastebimi nei metaliniai, tačiau jų kaina didesnė. Keramikinių breketų spalva yra tokia pati kaip ir danties, todėl estetinis vaizdas – neblogas. Šiuos breketus galima dėti ant visų dantų, tačiau vis labiau populiarėjantis būdas – dėti tik ant priekinių. Tai iš ties gera alternatyva tiems, kurie nori atrodyti gražiai net ir su breketais

Beligatūriniai breketai

Beligatūriniai breketai yra pats optimaliausias pasirinkimo variantas. Beligatūriniai breketai turi ne vieną privalumą: su jais vizitų laikas yra tumpesnis, o patys vizitai – retesni. Taip pat beligatūriniai breketai žymiai mažiau braižo gleivinę, yra permatomi, todėl jų beveik nesimato burnos ertmėje. Vienintelis beligatūrinių breketų trukumas – didesnė kaina nei prieš tai minėtų breketų sistemų.

Breketų pasirinkimas iš ties platus. Tačiau, populiariausias ir dažniausias žmonių sprendimas – beligatūriniai breketai. Estetiška šypsena yra ranka pasiekiama, tereikia į ją šiek tiek investuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.